00logo.png

 

 

:: info o firmi :: proizvodi :: download :: partneri :: referentna lista :: novosti :: izmjene :: kontakt

 

novosti.png

newsletter.png

Ukoliko želite primati obavijesti o novim nadogradnjama onda nam ostavite vašu mail adresu.

5D Helpdesk

Ukoliko imate pitanja ili vam je potrebna podrška u radu sa 5D ELEMENT sistemom, stojimo vam na raspolaganju.

Tel/Help desk:
+387 33 712 777
 

 

Kontakt

5th dimension d.o.o.

e-mail adrese:

Adresa:
Olovska 38,
71000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Tel/HelpDesk:
(+387 33) 712 200
(+387 33) 712 777

Fax:
(+387 33) 712 201

e-mail:
5d@5d.co.ba
info@5d.co.ba
podrska@5d.co.ba

URL:
www.5th-dimension.ba

Identifikacijski broj firme (PDV):
201407800001

Žiro račun:
161-000-007-61000-03

 

Amer Balić, Direktor
e: amer@5d.co.ba

Elvir Efendić, Predsjednik uprave (programiranje)
e: mesha@5d.co.ba

Tarik Husnić, Izvršni direktor (razvoj, istraživanje i projekti)
e: tarik@5d.co.ba

Enes Dupljak, Izvršni direktor (korisnička podrška)
e: enes@5d.co.ba

Armin Balić, Voditelj poslovne mreže
e: armin@5d.co.ba

Adis Memić, Korisnička podrška
e: adis@5d.co.ba

Aldijana Beširević, Asistent voditelja poslovne mreže
e: aldijana@5d.co.ba

Mirza Avdić, Korisnička podrška/Fiskalni servis
e: mirza.a@5d.co.ba

Ševket Peljto, Korisnička podrška/Fiskalni servis
e: shevko@5d.co.ba

Alen Džinalija, Korisnička podrška
e: alen.dz@5d.co.ba

Sead Baljeta, Korisnička podrška
e: sead.b@5d.co.ba

Sabiha Kovačević, Korisnička podrška
e: sabiha@5d.co.ba

Amila Selimović, Korisnička podrška
e: amila@5d.co.ba

Admin Pekmez, Korisnička podrška/Fiskalni servis
e: admin.p@5d.co.ba

Amir Balić, Voditelj edukativnog centra
e: amir@5d.co.ba

Edin Aščerić, Korisnička podrška
e: edin@5d.co.ba

Amar Musić, Korisnička podrška
e: amar@5d.co.ba

 

 

All Rights Reserved © 2017. 5th Dimension d.o.o.
Design by DDS "Idea is all"

 

:: home :: info o firmi :: proizvodi :: download :: partneri :: kontakt :: referentna lista :: novosti :: izmjene

 

 

 

Adresa:
Olovska 38
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Tel/Help desk:
+387 33 712 200
+387 33 712 201
+387 33 712 777

e-mail:
5d@5d.co.ba
info@5d.co.ba
podrska@5d.co.ba